Maroh przedłużył kontrakt!

Środkowy obrońca Dominic Maroh przedłużył kontrakt z 1. FC Köln. Jego nowa umowa będzie obowiązywać, aż do 30 czerwca 2018.

"Od momentu dołączenia do zespołu dwa i pół roku temu, Dominic Maroh dał się poznać jako ważna część naszego zespołu. Jego wartość może być postrzegana w meczach które rozgrywał. ", powiedział dyrektor Jörg Schmadtke.

Menedżer Peter Stöger stwierdza: "Dominik jest jednym z niezawodnych filarów w naszym obronnym ustawieniu. Wiem, że jest graczem na którego zawsze mogę liczyć. Jestem bardzo szczęśliwy by móc usłyszeć, że pozostanie z naszym zespole na jakiś czas. "

Była umowa Maroha wygasała z końcem obecnego sezonu. Reprezentant Słowenii przybył do klubu w 2012 roku z 1. FC Nürnberg. Od tego czasu zagrał w 86 meczach i zdobył 3 bramki.

Maroh stwierdza: "Od pierwszego dnia czułem się jak w domu, tutaj w Kolonii. To wielki zaszczyt grać dla 1. FC Köln i cieszę się, pozostając częścią tego zespołu na najbliższe lata. Grać dla naszych kibiców w RheinEnergieStadion jest dla mnie wielką motywacją. Chcę być częścią zespołu w którym FC może osiedlić się w Bundeslidze. "